گروه ابتکارجم با هدف حضورکارآمد در زمينه مدیریت و تأمین منابع مالی، مبادرت به توسعه حوزه های فعالیت از طریق تأسیس، ادغام وگسترش شرکت های زیرمجموعه و مشارکت استراتژیک با شرکت های معتبر داخلی و بین المللی نموده است. شایان ذکر است، فعالیت شرکت های زیر مجموعه در حوزه هایی نظیر انرژی و عمران، صنعت، معدن، بازرگانی و خدمات مدیریت و سرمایه گذاری، این گروه را قادر به راهبری طرح های بزرگ اقتصادی در ابعاد وسیعی اعم از مشاوره، طراحی، تأمین مالی، مهندسی، ساخت، مدیریت و بهره برداری به صورت مستقیم یا با مشارکت سرمایه گذاران و پیمانکاران داخلي و خارجي واجد صلاحيت نموده است.

هلدینگ بازرگانی بین الملل ابتکارجم بازروی تخصصی این گروه در راستای ورود به بازارهای جهانی و ارزش آفرینی برای جامعه و مشتریان می باشد.

چشم انداز ما

هلدینگ بازرگانی بین الملل ابتکارجم در راستای تبدیل شدن به یک سازمان بزرگ تجاری در سطح کشور و منطقه تا سال 1410، در نظر دارد با اتکا به شایستگی های مدیریتی و بهره مندی از مشارکت های نوآورانه بین المللی، ضمن برخورداری از شاخص های ارزنده اقتصادی-فرهنگی، به نحوی مدبّرانه با تدوین و اجرای راهبردهای توسعه گرایانه در کسب مطلوبیت های اعتباری و خلق ثروت پیشتاز باشد.

برخی از پروژه های ما

در زمینه توسعه تجارت خارجی 0101

در زمینه توسعه تجارت خارجی

تجارب ارزنده سال های فعالیت تیم ما و همکاری با شرکت های معتبر داخلی و خارجی، سرمایه ما در کسب موفقیت های تجاری شماست. &n
در زمینه تسهیل در پرداخت های بین المللی Surecomp-Banks-2500x1500

در زمینه تسهیل در پرداخت های بین المللی

تیم ما روش های نوینی در زمینه تأمین مالی طرح های صادراتی و وارداتی و تسهیل در پرداخت های بین المللی ارائه می دهد.  
در زمینه فرصت های سرمایه گذاری

در زمینه فرصت های سرمایه گذاری

تیم ما با ارزیابی فرصت های قابل سرمایه گذاری و  تبیین استراتژی و نقشه راه، شما را در توسعه طرح های تجاری همراهی می کند.

همین الان شروع کنید

با ما در ارتباط باشید: 02122623036

تماس با ما