ماموریت ما

با ایجاد مشارکت های پایدار و هم افزا و با استفاده بهینه از فرصت ها و راه کارهای ممکن در ارتقا سطح کیفی و کمی معاملات تجاری شما اثرگذار باشیم.

چشم انداز ما

در راستای تبدیل شدن به یک سازمان بزرگ تجاری در سطح کشور و منطقه در کسب مطلوبیت های اعتباری و خلق ثروت پیشتاز باشیم.

توسط شرکت ما
کسب و کار خود را
بصورت بین المللی
متحول کنید.

توسط شرکت ما
مواد اولیه و تجهیزات
مورد نیاز صنعت خود
را تامین کنید.

برآنیم با بازآفرینی رویکردهای موفق دیروز و نوآفرینی در بومی سازی الگو های نوین امروز، مسیری را در جهت ایجاد روابط تجاری مستحکم بنا نهیم.

هلدینگ بازرگانی بین الملل ابتکار جم با هدف بهبود شرایط صادراتی ایران از طریق بازاریابی بین المللی و شناخت بازارهای جدید و مستعد به منظور معرفی و فروش محصولات و کالاهای ایرانی به خصوص بازارهای رو به رشد  کشورهای در حال توسعه و همچنین به منظور تهیه و تأمین کالاهای استراتژیک مورد نیاز بخش های مختلف اقتصاد در جهت رونق هر چه بیشتر تولید و کسب و کار در کشور، مبادرت به توسعه فعالیت های خود و شرکت های زیرمجموعه تخصصی نموده است؛ این هلدینگ قادر به ارائه خدمات کارگزاری، مشاوره ای و نمایندگی در زمینه های بازرگانی داخلی و بین المللی، حمل و نقل و ترانزیت کالا در داخل و خارج کشور، ارائه راهکارهای مالی در زمینه تسهیل تجارت داخلی و بین الملل و استفاده از روش های تأمین مالی نوین نظیر اعتبار خریدار، اعتبار فروشنده، خطوط اعتباری کوتاه مدت ریفاینانس و بلند مدت فاینانس بازرگانی، اخذ و اعطای نمایندگی برند های معتبر داخلی و خارجی، شناسایی و ارزیابی بازارهای هدف خرید و فروش کالاها، بازاریابی و فروش شبکه ای محصولات در داخل و خارج از کشور، عقد قراردادهاي فروش دو جانبه با واحد هاي صنعتي تجاری، فروش محصولات تولیدی و صنعتی در بورس کالا و انجام کلیه امور مربوط به بازرگاني درراستای اعتلای اهداف شرکت و ارزش آفرینی برای جامعه و مشتریان می باشند.

با عنایت به رشد اقتصادی کشور و افزایش توانمندی های صنعتی در زمینه تولید کالاهای رقابتی در صنایعی همچون نفت و مشتقات نفتی، محصولات معدنی، صنایع داروئی، صنایع غذایی، صنایع دستی و … ، و وجود پتانسیل های بالقوه نظیر موقعیت استراتژیک جغرافیایی و آمادگی زیرساخت های داخلی به منظور توسعه حمل و نقل و ترانزیت و همچنین بازارهای رو به رشد مصرفی در ایران و منطقه به واسطه رواج شهرنشینی و پیشرفت های صنعتی و نیازمندی صنایع به به ورود سرمایه، تجهیزات و دانش فنی، ایران را کشوری مستعد به منظور سرمایه گذاری و رشد صنعتی نموده است. که باطبع آن با افزایش تولیدات و ترانزیت کالا و محصولات، می تواند به قطب اقتصادی و تجاری در منطقه خاورمیانه  تبدیل شود.

ما در تلاش هستیم ثمره عملکردمان در جهت توانمندسازی و استفاده از ظرفیت های بالفعل و بالقوه شرکت های تولیدی، صنعتی و خدماتی کشور در جهت توسعه بازار فروش محصولات تولیدی  و کسب سهم قابل توجهی از تامین نیاز بازارهای کشورهای منطقه و ارتقا سطح برندینگ محصولات ایرانی در سطح جهانی باشد.

مزیت ها و قابلیت هایی وجود دارد که ما را متمایز از سایرین کرده است؛ این مزیت ها مجموعه ای از توانایی های منحصر به فرد ما در تحلیل موضوعات و اهداف مورد نظر شما، بازاریابی حرفه ای و مدیریت اجرائی طرح های تجاری شماست.

  • مشارکت های هدفمند و پایدار ما با شرکای تجاری و شرکت های همکار دارای زمینه های کاری مختلف اقتصادی و صنعتی منجر به ایجاد هم افزایی و افزایش قابلیت های علمی و عملی ما در ارائه روش های نوین و انجام امور اجرائی به نحوی شایسته و ارزش آفرین گردیده است.
  • توانمندی تیم ما در بازاریابی و بالاخص بازارهای کشورهای منطقه، فرصت مناسبی برای اهداف صاداراتی و وارداتی تولیدکنندگان محترم و شرکت های تجاری در داخل کشور ایجاد نموده است. تیم های مذاکره کننده ما با تسلط بر فرآیندهای مالی و تجاری و قدرت چانه زنی، امکان عقد معاملات تجاری با حداکثر منفعت و درآمد برای تمامی ذینفعان را دارند.
  • تحلیل مداوم بازار، مطالعه تغییرات اقتصادی داخلی و خارجی، شناسایی فرصت ها و ریسک های تجاری و یافتن راه کارهای موثر در کاهش اثر آن ها، بهبود مستمر فرآیندها، تحلیل دائمی نتایج و عملکردها و سرمایه انسانی مجرب، متخصص و باانگیزه، ما را به تیمی یکپارچه و کارآمد در ارائه خدمات تبدیل نموده است.

     

text that describes this image

کسب و کار پایدار

ارائه خدمات توانمندساز و توسعه دهنده کسب وکارهاي نوآور و نوپا در قالب ايجاد سرمایه گذاری و مديريت شتاب دهنده کسب و کارها، انجام مشاوره، بازاريابي غيرشبکه‌ای و غيرهرمی، ارائه زيرساخت‌هاي فنی، حقوقی و بازرگانی، مشارکت، مديريت کسب و کارها؛

 

مشارکت هدفمند

سرمایه گذاری، همکاری، مشارکت و  قبول سرمایه های داخلی یا خارجی و انعقاد انواع قراردادهای مدیریت، بازرگانی، مشاوره، ساخت، تولید و انتقال تکنولوژی به منظور ایجاد، توسعه خدمات و محصولات و هر گونه فعالیت اقتصادی با اشخاص حقیقی و حقوقی وكليه سازمان ها، نهادها، وزارتخانه ها و شركت های معتبر داخلی و خارجی؛

تجارت پیشرو

ارائه کلیه خدمات در امر تجارت داخلی و بین‌المللی شامل مطالعه و توسعه بازار با استفاده از روش‌های مدرن و ایجاد بخش های تخصصی و شناخت نیاز صنایع داخلی و خارجی خصوصاً خدمات مشارکت، مدیریت، مشاوره، تولید، خرید و فروش، توزیع، پخش و بسته بندی، تامین خوراک، قطعات، کالا، تجهیزات و مواد اولیه طرح های تجاری، خدماتی؛

برترین نتایج را با ما تجربه کنید.